אודות

החזון שלנו בעיצוב דירה

עיצוב דירה?

אנו מכירים את תהליך הבנייה והשיפוץ של דירות מקרוב, אנחנו יודעים שנלווים לתהליכים אלו כאבי ראש לא מעטים, כאשר העיקרי שבהם, הוא עיצוב דירה… לא משנה אם מדובר על עיצוב דירות יוקרה או עיצוב דירות קטנות, אתם נמצאים במקום הנכון. כאן תוכלו להתרשם מתהליך עיצוב הדירה מקרוב ולקבל השראה לסטייל, יופי ועיצוב הבית ולשם כך הוקם אתר האינטרנט – MYDREAMHOUSE. אנו מאמינים שנוכל לעזור לכל העוסקים בבניית או שיפוץ הדירה, ברעיונות עיצוב דירה מגוונים ורלוונטיים. מטרתנו היא לאפשר לכם לקבל השראה מהבתים היפים ביותר, להתרשם מהספקים ואנשי המקצוע הטובים, האיכותיים והאמינים ביותר בתחום ולחוות עיצוב דירות יוקרה או עיצוב דירות קטנות, ברמות הגבוהות ביותר.

מתכננים עיצוב דירה מחדש?

עומדים בפני מעבר דירה ומתחשק לכם להתחיל ברגל ימין עם עיצוב מלא סגנון? הגעתם למקום הנכון, כאן תוכלו למצוא מידע שימושי על עיצוב דירות יוקרתיות ועד עיצוב פרקטי לדירות קטנות בתל אביב. הסוד לעיצוב הנכון הוא התאמה אישית לתנאים בשטח, לאורח החיים שלכם ולהעדפה אישית שלכם. הבחירה הנכונה תהיה עיצוב שנותן לכם תחושה של בית.
ענף העיצוב נהנה בשנים האחרונות מתנופה של פיתוח, אל ארצנו הקטנה חודרים רעיונות עיצוב דירות קטנות או גדולות מכל רחבי העולם, רשתות ריהוט ועיצוב מכל רחבי העולם פועלות היום גם בישראל ואנחנו נחשפים אל שפע עצום של רעיונות, סגנונות וחומרי גלם.

במה כדאי לבחור?

אין זה משנה האם מדובר בפרויקט של עיצוב דירות יוקרה או עיצוב דירות קטנות העצה הטובה ביותר אותה תוכלו לקבל היא הקפדה על שימוש בחומרי גלם איכותיים בהתאם לנהלי הבטיחות. כדאי לזכור כי לא קיימת שיטת עיצוב פנים אחת שמתאימה לכולם, לכל אחד יש סגנון משלו, העדפות משלו ודירה עם מאפיינים שונים, לכן, כאשר שוכרים את עזרתם של מעצבי פנים חשוב יהיה לשתף עמם פעולה ולספר כמה שיותר על הצרכים, הציפיות והמאפיינים של אורח החיים שלכם.
אם אתם אוהבים לארח, אוהבים לצפות בסרטים, אוהבים לבשל או אוהבים לקרוא, יש לבחור בהתאם את עיצוב הפנים. יש לכם את החופש לבחור בין סגנון עיצוב מינימליסטי, מודרני, כפרי, נשי רך, גברי מחוספס, קלאסי ועוד רבים אחרים. ברוב המקרים, הסגנון שלכם משלב יחד כמה סגנונות שונים, בעזרת מעצב פנים תצליחו לשלב נכון בין האלמנטים השונים לקבלת תמונת עיצוב אחידה. היום, המילה האחרונה בתחום העיצוב שייכת לסגנון המודרני המאופיין בקווים ישרים ומינימליזם עם צבעוניות מאופקת, ניקיון צורני והימנעות מעודף חפצים ופריטים.

צוות MYDREAMHOUSE