מה כדאי לקחת מהטרנדים החמים בעיצוב?


מה כדאי לקחת מהטרנדים החמים בעיצוב?

טרנדים- כמה פעמים שמעתם את המילה, ולא הבנתם על מה כל המהומה?
טרנד זה בעצם מגמה אפנתית חדשה, שנפוצה בחברה.
בעיצוב הבית ישנם המון טרנדים, ובין אם הם נשארים אתנו לעוד מספר שנים או ייעלמו בעוד מספר רגעים, אנחנו כאן כדי להראות לכם אותם.
אז איך נדע מה לקחת אתנו, ומה להשאיר מחוץ לבית?
כשאנחנו בונים את בית החלומות שלנו, תמיד נגדיר לעצמנו את הסגנון שאליו אנחנו מתחברים, ואיזה דברים אנו יותר אוהבים.
תמיד צריך לזכור שבבית נגור בשנים הקרובות, ולכן חשוב ששום דבר שייכנס אליו לא יימאס לנו בשלב מאוחר יותר.
אז מהם בעצם הטרנדים החמים בעיצוב?

1) שימוש בחומרים טבעיים ואיכותיים- בשנים האחרונות השכילו רבים מהמעצבים והאדריכלים הטובים ביותר והבינו כי השימוש בחומרים טבעיים הוא הטוב ביותר לבית. בין אם מדובר בעץ טבעי, באבן, בבדים טבעיים בבית, ושאר החומרים הטבעיים תמיד הם יהיו היפים והאיכותיים ביותר לביתכם.

וילון טבעי אירופה דקור
וילון מבד טבעי ניתן להשיג באירופה דקור

 

2) שילוב של צבעים מנוגדים- אם יש משהו שאנחנו מאוד אוהבים לראות בעיצוב בית, הוא השילוב של צבעים כהים ובהירים ביחד בבית. בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר בתים שבהם יש שימושים רבים בצבע בכלל, ובשילובי צבעים מנוגדים. למשל- שילובים של כהה ובהיר יחד, צבע עץ עם לבן ועוד מגוון שילובים שיכולים להראות מעניינים בבית. אל תחששו.

7
שילוב של ריצוף שיש כהה עם ריהוט לבן- עיצוב גלית אבינועם

3) סגנון הווינטג”/ רטרו- אם אתם מתחברים לסגנון ה”ישן” וה”עתיק”, תוכלו לשלב בביתכם פריטים שנראו כאילו שהגיעו מבית סבתא. היום מאוד טרנדי לשלב בין הסגנון החדשני והמודרני ביחד עם פריטי הרטרו ביחד בבית. שילוב של רצפת בטון מוחלק למשל עם ארונית עץ עתיקה יראו מעולה.

10
כורסא, שידה וסטיילינג ווינטג”- עיצוב דנה שבדרון
שטיח
שטיח בסגנון וינטג’- ניתן להשיג במיקלולה

4) מיליון גוונים של אפור- כבר שנים שהצבע האפור נמצא אתנו וכנראה שהוא כאן כדי להישאר. אם למישהו היה ספק שהטרנד האפור ייעלם כנראה שבזמן הקרוב זה כבר לא יקרה. היום מאוד טרנדי לשלב את הצבע האפור בבית, ולא רק אם סגנון העיצוב הוא הייטקי ומודרני, אלא האפור גם משתלב נהדר בכל סגנון עיצובי.

DSC_0813
קיר בריקים אפורים יחד גם ריצוף אפור- עיצוב גיא עזריאלי

5) אירופה זה כאן- לאחרונה ניתן לראות שהסגנון האירופאי המלכותי כאן ובגדול. הרבה מעצבים ובונים מתחברים לעיצוב השונה והמיוחד בסגנון בתי המלוכה. לא תמיד הבית צריך להיראות כבד ועמוס, אלא ניתן להוסיף רהיטים ופרטי עיצוב שונים במראה קלאסי ועדיין לקבל מראה רך וקליל. שילוב של שיש קלאסי, רהיטי קטיפה, פרזולים מיוחדים, מנורת שנדליר ועוד בחירות שיוכלו להוסיף לבית ותמיד ייראו קלאסיים.

גרשון אירופאי
רהיטים בסגנון אירופאי ומלכותי- ניתן להשיג אצל גרשון צור
שיש קלקטה
שיש קלקטה איטלקי- שיש דן

+ There are no comments

Add yours