מה לקחת, ומה ממש לא מהטרנדים בעיצוב של העונה


מה לקחת, ומה ממש לא מהטרנדים בעיצוב של העונה

בעיצוב הבית, כמו בכל תחומי העיצוב ישנן אופנות שמתחלפות, ואופנות שממשיכות אתנו משנים קודמות.

הרבה דברים יכולים להראות מפתים תחילה כשרואים אותם בקטלוגים ובחנויות וכמו בכל דבר אנו יכולים להתחרט עליהם די מהר. אז בשביל זה אנחנו כאן לעשות קצת סדר בבלגן, ולראות מה כדאי לקחת הביתה, ומה  כדאי להשאיר בחנויות העיצוב.

  • GREY IS THE NEW GREY – אז נכון שהאפור כבר כמה שנים מככב בעיצוב הבית, אבל כרגע הוא ממש לא מתכוון ללכת לשום מקום. אם פעם חשבו שהצבע האפור משדר קור ומתאים רק לעיצובים בסגנון מודרני, היום- ביותר ויותר פרויקטים אנו רואים אותו משתלב בכל סגנון עיצובי והופך להיות צבע בסיסי ביותר- ממש כמו הלבן. אז על מה בכל זאת היינו מוותרים? הטרנד הבטוני למשל שהיה כל כך פופולארי בשנים האחרונות הולך ונעלם… ובמקומו היינו מחפשים חומרים חלופיים חמים יותר.
  • DVIROTEM_019
  •  מעקה אפור ומדרגות אפורות אבן בזלת שיש דן עיצוב ליאת דביר רותם

טבעי זה הכי- הטרנד השולט לשמחתנו בכל תחומי העיצוב זה השימוש בחומרים טבעיים. מעצבים ואדריכלים טובים תמיד יבחרו באופציה הטבעית בעיצוב הבית. אין ספק שזהו טרנד שימשיך אתנו בשנים הבאות, מכיוון ששימוש בחומרים טבעיים רק משדרג את עיצוב הבית. כיום אנו רואים יותר חלופות מחומרים סינטטיים, ומהניסיון שלנו אף אחד לא משתווה לאיכות של החלופה הטבעית.

ג'ת2

חלוקי נחל וקופנג אבן ג’ת שיש דן עיצוב תומר פרץ

ירוק ירוק ירוק- אין כמו צבע בעל נוכחות לשבור אתו את המונוכרומטיות בעיצוב. השנה, ממשיך לככב הירוק העז שמשתלב עם כל צבע (במיוחד עם גווני האפור).      הכנסת עציצים, צמחים ושאר חפצים ירוקים ירעננו לכם את הבית, וכמובן יכניסו תחושה נעימה של טבע.

_Z9H7197.tif

אליתה ליוינג

  • בד הקטיפה- רציתם חום? רציתם יוקרה? רציתם מקוריות? את כל זה תקבלו אם תכניסו את הבד העשיר הזה אליכם הביתה. תוכלו לעשות זאת עם ספה מרשימה, שטיח, כרית או כל אקססוריז אחר קטיפתי ומחמם.

 

 

 

BontempiMira6471.tif

  • אליתה ליוינג
  • גיאומטרי- כבר כמה שנים שאנחנו רואים את הצורות המעניינות כמו משולשים, משושים, יהלומים ועוד צורות תלת ממדיות בפריטי העיצוב השונים. אז איך תאמצו אותו נכון? היינו משלבים אותו בצורה מינימליסטית ביותר, בעזרת מנורה/ פריט קטן ולא להעמיס אותו כך שבעוד זמן קצר הוא ימאס עלינו.

 

+ There are no comments

Add yours