עיצוב חדר ילדים מהאגדות


עיצוב חדר ילדים מהאגדות

לעצב חדר ילדים עשויה להיות משימה לא קלה עבורנו, ההורים. אנו נדרשים להיכנס לנעליהם הקטנות ולמצוא נושא שיעניין ויקסים אותם.

לסביבה בה חיים ילדינו יכולה להיות השפעה עצומה על אופן גדילתם והתפתחותם, כך שאנחנו תמיד נשאף להפוך את חלל המגורים הפרטי שלהם לנוח ומהנה ככל האפשר.

איך יוצרים חדר שינה מהאגדות? כזה שיכבוש את הדמיון ותשומת הלב של הקטנטנים ויעניק להם בטחון ונוחות מפנקת?

נוימן חיינר אדריכלים

נוימן חיינר אדריכלים

תוכלו להשתמש בגזע עץ אמתי שמוכנס לתוך החדר, ולשלב ענפים ועלים מלאכותיים, הוסיפו קיני ציפורים, גופי תאורה בצורת פרחים ופטריות ובכך תצרו אווירה של יער קסום.  שיטה נוספת ליצירת העלים היא באמצעות ציור קיר על התקרה שמתחיל בנקודה בה גזע העץ מסתיים.

תדאגו שכל אלמנט בחדר הילדים האגדתי ימשוך את העין ויהיה מקורי כמו המדפים, מדרגות המיטה, הארוניות ועוד. ניתן לשחק עם העיצוב של הפריטים הללו וליצור מראה שידרבן את הילדים לחקור את החדר ולהתעניין בו.

המדריך הבא יסייע לכם לתכנן חדר ילדים חלומי שילווה אותם בתקופה הכי מעצבת בחייהם.

babys-toys-on-shelf_4460x4460

על בנות ובנים

עיצוב חדר מהאגדות עבור בנות, הוא תענוג אמיתי. בנות בדרך כלל מדויקות ברצונות שלהן, הן אוהבות דברים יפים, ורודים, רכים ומעודנים, ממש כמו נסיכות קטנות. לכן, החדר ניתן לעצב את חדרן בסגנון אגדה אמתית כמו סינדרלה, שלגיה ועוד, ובאופן שיהיה נעים לעין ולנפש וישמש כמקום האהוב ביותר בעולם עבור הילדה הקטנה שלך.

_ASH4860

הביצוע פשוט למדי. מיטות עם חיפוי אפיריון יעניק מראה מלכותי לחלל. על המיטה פזרו צעצועים רכים בגוונים המועדפים על הילדה (אל תתפתו ללכת על וורוד. שתפו את הילדה בעיצוב ותגלו דברים נפלאים.), מראות הן חלק בלתי נפרד מהדקורציה של חדר הנסיכות והן נחשבות לפריט חובה שאין לוותר עליו, לכן שלבו בחדר מראות גדולות ממדים והימנעו ממראות קטנות.

גם שידת איפור  מיוחדת הוא חלומה של כל ילדה, בה תוכל לשמור ולהציג את אביזרי הטיפוח, השיער והאופנה כמו סרטי שיער, סיכות ראש, בשמים, איפור לילדות ועוד. שידה זאת תעניק לה שעות של תעסוקה ותחושה חלומית של נסיכה אמיתית.

גם הבנים שבחבורה מקבלים יחס מיוחד. חדר חללי שערוך ומוכן למשימות מחקר ברחבי הגלקסיה.

בכדי לתת את האווירה של החלל החיצון, תלו על הקיר חליפת חלל הדומה לחליפה אמיתית שלובשים האסטרונאוטים בחלל (ניתן להשיג את כל הפריטים באיביי בעלות סבירה בהחלט.)

המיטה תעוצב בסגנון עתידני ותתקפל לתוך הקיר במטרה לחסוך במקום ולתת לילד תחושה שהחדר הוא למעשה ספינת חלל מתפקדת הנמצאת בשליחות, ולכן יש לחסוך במקום. על צידה החיצוני של המיטה במצבה המקופל, ניתן להרכיב לוח עם כפתורים מאירים ומצלצלים במטרה לתת תחושה של חדר בקרה בסגנון חללית האנטרפרייז. הילד יפתח את בטחונו העצמי ויחוש כי הוא הקפטן של הספינה/ החדר והדמיון ירחיק לשחקים בהתאם.

את כל האלמנטים לבניית חדר מהאגדות תוכלו להשיג ברשת האינטרנט או להסתייע בבעל מקצוע כמו מעצבת פנים ועוד.

קרדיט ל Echo Design

ECHO DESIGN

יצירת אווירה קסומה

בכדי להפוך את החדר ליצירה מהאגדות, אין צורך לפשוט את הרגל או להתאמץ יותר מדי. לא חייבים לבנות בית עץ על גזע עץ אמיתי שהוכנס לחדר, אפשר ורצוי להזמין אמן המתמחה בכך וליצור ביחד אתו ציורי קיר מפוארים המתארים טירות, הרים, שדות של פרחי בר או לב יער שזור בעצים מוריקים. ניתן לבצע ציור קיר על קיר בודד מהתקרה לרצפה או סביב החדר כולו לתחושה דרמטית ועצמתית יותר.

בתוך נוף ציורי הקיר מומלץ לאבזר את החדר במיטה בסגנון היפה והחיה או זהבה ושלושת הדובים או כל אלמנט קסום אחר שיגשים את החלום של הילד/ה שיתגוררו בו.

המפתח לחדר ילדים מהאגדות הוא ריהוט העשוי מעץ גושני בעל קסם נצחי שהיינו מצפים למצוא בבתים בהם התגוררו הגיבורים של סיפורי ילדותינו וילדינו.

לכל ילד וילדה אגדה, סיפור או חלום משלו. זכרו לשתף את הקטנטנים בתהליך העיצוב, לשמוע את רעיונותיהם ובקשותיהם. פרט זה עשוי להקל עליכם מאוד את המלאכה, לפתוח אתכם לעולמות חדשים ולכיוונים עיצוביים שלעולם לא חשבתם עליהם. אחרי הכל, ילדינו הם אלה שיגורו בחדר ושווה שנקשיב להם.

133

+ There are no comments

Add yours